تبلیغات
همه چی همه چی - شایعه ازدواج.........
 

شایعه ازدواج.........

نویسنده: نیلوفر امین رنجبر

 

شایعه ازدواج بازیگر 36ساله هالیوود با مانکن 25ساله اسرائیلی! + عکس تعداد بازدید: 2179

شایعه ازدواج بازیگر 36ساله هالیوود با مانکن 25ساله اسرائیلی! + عکس

تصمیم این بازیگر مشهور هالیود برای ساخت خانه دراسراییل موجب قوت بخشیدن به ...  
 
لئوناردو دیکاپریو بازیگر معروف هالیود به منظور ساخت خانه در جنوب اسراییل به تل آویو سفر رفته است.
روزنامه " اسراییل هایوم" درگزارشی اعلام کرد:"دیکاپریو 36 ساله تصمیم دارد پس از ازدواج با "باررافائیلی"  25 ساله  یکی از مشهورترین مانکن اسراییلی است ،در جنوب این کشور (اشغالی) خانه‌ای را احداث کند".
به گزارش این روزنامه، دیکاپریو در حال حاضر همراه با "باررافائیلی " به تل آویو سفرکرده است تا درچند روز آینده برای شناسایی یک قطعه زمین مناسب درجنوب این کشوربه این منطقه سفرکند. 
 
 
رسانه های اسراییلی در گزارش های مختلف  درخصوص سفر دیکاپریو به اسراییل گفته اند که تصمیم این بازیگر مشهور هالیود برای ساخت خانه دراسراییل  موجب قوت بخشیدن به شایعه ازداواج وی با مانکن مشهور یهودی شده است.
همچنین دراین گزارش دیگر آمده است که مادر دیکاپریو به منظور دیدار و آشنایی  با خانواده "باررافائیلی" وارد تل آویو شده است.
روزنامه اسراییلی " یدیعوت آحارونت" و خبرگزاری رسمی این رژیم در گزارش های جداگانه اعلام کرده اند که دیکاپریو یک شنبه هفته گذشته به صورت محرمانه وارد فرودگاه" بن گوریون" اسراییل شده است. رسانه های اسراییلی درخصوص سفر دیکاپریو به تل آیو گفته اند که  هدف وی از این سفر علاوه بر شرکت در روز تولد نامزدش ، تعیین تاریخی مشخص برای روز ازدواجشان بوده است.
 
سیمرغ:
البته براساس صحبت های دوستان این زوج، سفر مادر دیکاپریو به اسرائیل فقط برای تعطیلات بوده و هیچ تصمیمی برای ازدواج آنها گرفته نشده است.
بار رافائیلی نیز اعلام کرده است که من هنوز تصمیمی برای ازدواج ندارم، من تازه 25سال سن دارم و برای ازدواج جوان هستم. من و لئوناردو 5سال است که یکدیگر را میشناسیم و اگر تصمیمی بگیریم آن را اعلام خواهیم کرد

 

() نظرات

href="http://mehrbox.ir" target="_blank"> لینك باكس هوشمند